Import (31571) > Fast (27936) > SMART TV (9) > SLE 40FS804B WEBOS SMART TV SENCOR
SLE 40FS804B WEBOS SMART TV SENCOR
Kód: FA35062989
Množství na skladě více než 10
Aktualizace skladu 12.05.2026 05:20
Dostupnost skladem
EAN 8590669404001
Výrobce SENCOR
Katalogové číslo 35062989
Záruční doba 24
Měrná jednotka ks
Váha 6.67
Doprava
Popis produktu:
Televize
Sencor SLE 40FS804B
webOS SMART TV
Wi-Fi a Bluetooth
Úhlopříčka displeje 100 cm (40"), FHD rozlišení
DVB-T/T2/C/S/S2 tunery
Obraz:
Úhlopříčka displeje 100 cm (40")
FULL HD rozlišení
Rozlišení 1920 x 1080 pixelů
HDR 10 - 1,07 miliardy barev
D-LED
Jas 250 cd/m²
Odezva 9,5 ms
Široký pozorovací úhel 178°/178°
Digitální hřebenový filtr (DCF)
Dynamické potlačování šumu (DNR)
Adaptivní odstranění prokladu (DMDI)
Čipset a paměti:
CPU: ARM Quad Core CA55
GPU: MALI G31
ROM: 1,5 GB
RAM: 8 GB
SMART rozhraní:
webOS SMART TV rozhraní
HBO MAX, DISNEY+, Netflix, Prime Video, Youtube, Spotify, Deezer
LG ThinQ s aplikací na chytrý telefon
HbbTV (Hybrid Broadcast Broadband TV)
Konektivita:
Vestavěný Wi-Fi modul (2,4/5 GHz)
Miracast
Bluetooth 5.0 s podporou LG Sound Sync
AI ThinQ - hlasový asistent (Magický ovladač není součástí balení)
Airplay
Příjem signálu:
DVB-T2 (H.265, max. 1920 x 1080/60p)
DVB-T
DVB-C
DVB-S2 (H.265, max. 1920 x 1080/60p)
Skylink FastScan ladění
Zvuk:
Výstupní výkon 2 × 8 W
Dolby Digital Plus
Ekvalizér
Vstupy a výstupy:
3× HDMI CEC (1 × ARC), AV in, RJ45, optický výstup, 2x USB 2.0 (5 V 0.5 A), sluchátkový výstup 3,5 mm Jack
HDMI CEC SIMPLINK
Rozhraní CI+
Přehrávané formáty:
Video: AVI, MP4, MPG, MKV, MOV, DAT, VOB
Audio: MP3, M4A AAC
Obrázky: JPEG, JPG, PNG
Ostatní:
OSD: EN, CZE, POL, HUN, SVK, GER, FRE, ITA, SPA, GRC, HRV, SRP, BUL, SLV, LIT, RUS, DUT...
Elektronický programový průvodce EPG
Teletext
Hodiny, časovač
Rodičovský zámek
Obsah balení: základní ovladač, rychlý průvodce, stojan
Napájení, spotřeba a rozměry:
Napájení: AC ~100-240V, 50/60 Hz
Rozměry se stojanem: 892 x 554 x 237 mm
Rozměry bez stojanu: 892 x 512 x 84 mm