Import (32076) > Fast (28371) > Robotická sekačka (7) > Sada na opravu RSL0040/01 Philips
Sada na opravu RSL0040/01 Philips
Kód: FA50008012
Aktualizace skladu 12.05.2026 04:08
Momentálně nelze objednat
Popis produktu:
Sada pro opravu kabelu na ohraničení
Philips RSL0040/01
Příslušenství k robotické sekačce na trávu
Rychlé použití jednoduché sady pro opravu poškozeného kabelu na ohraničení
Kompatibilní s robotickou sekačkou na trávu Philips 3000 Series
Obsah balení:
Kabel na ohraničení 10 m
Kabelové konektory 4 ks
Kabelové kolíčky 10 ks
Délka výrobku
122,7 mm (kabel na ohraničení 10 m)
20,5 mm (kabelový kolíček)
23,5 mm (kabelový konektor)
Šířka výrobku
13,5 mm (kabelový kolíček)
24,5 mm (kabelový konektor)
Výška výrobku
60 mm (kabel na ohraničení 10 m)
103 mm (kabelový kolíček)
10,4 mm (kabelový konektor)
Hmotnost výrobku 145,6 g
Délka balení 140 mm
Šířka balení 140 mm
Výška balení 40 mm