Import (31571) > Fast (27936) > QLED televize (195) > QE65QN990F Neo QLED TV SAMSUNG
QE65QN990F Neo QLED TV SAMSUNG
QE65QN990F Neo QLED TV SAMSUNG
Kód: FA35061895
Množství na skladě 1
Aktualizace skladu 12.05.2026 03:39
Dostupnost skladem
EAN 8806097020448
Výrobce Samsung
Katalogové číslo 35061895
Záruční doba 24
Měrná jednotka ks
Váha 41.3
Doprava
Popis produktu:
Neo QLED SMART televize
Samsung QE65QN990F
Operační systém Tizen
Typ obrazovky QLED
Systém repro 6.2.4.
Výkon reproduktorů 90W
LED podsvícení Mini LED
Úhl. v palcích/cm 65"/163 cm
Rozlišení 8K - 7680 × 4320
Energetická třída G
Spotřeba energie 112 SDR /1000h
Spotřeba energie 335 HDR /1000h
Frekvence 240 Hz
TV tunery DVB-T2 HEVC / DVB-C2 / DVB-S2
USB 3 ×
DLNA
Ethernet (LAN)
EKO senzor
CI slot
Časovač vypnutí
Počet HDMI 5 ×
Rozměry (VxŠxH) 89,24 x 143,35 x 26,57 cm
Rozměry bez podstavce 81,51 x 143,35 x 1,29 cm
Hmotnost 41,3 kg
Komunikace Wi-Fi, Miracast, Apple Airplay 2, Bluetooth
Aplikace
Apps Store
Disney Plus
Antik TV
FilmBox
HBO GO
HBO Max
Kuki
Lepší.TV
Magenta TV
Magio Go
Magio TV
Netflix
O2 TV
Apple TV
Prima +
Prime Video
Rakuten TV
Skylink
Skylink Live TV
SkyShowtime
Sledovani.tv
Spotify
TikTok
T-Mobile TV GO
Voyo
YouTube
YouTube Kids
Oktagon TV
ONEPLAY
XBOX Gaming Pass
Další funkce Skylink Fast Scan, Filmmaker mode
Herní funkce
240Hz Game Accelerator