Import (31571) > Fast (27936) > QLED televize (195) > QE65QN70F Neo QLED TV SAMSUNG
QE65QN70F Neo QLED TV SAMSUNG
QE65QN70F Neo QLED TV SAMSUNG
Kód: FA35061907
Množství na skladě více než 10
Aktualizace skladu 13.05.2026 03:36
Dostupnost skladem
EAN 8806095916965
Výrobce Samsung
Katalogové číslo 35061907
Záruční doba 24
Měrná jednotka ks
Váha 29.1
Doprava
Popis produktu:
Neo QLED SMART televize
Samsung QE65QN70F
Operační systém Tizen
Typ obrazovky QLED
Systém repro 2.0
Výkon reproduktorů 20W
LED podsvícení Mini LED
Úhl. v palcích/cm 65"/163 cm
Rozlišení 4K - UHD 3840 × 2160
Energetická třída E
Spotřeba energie 84 SDR /1000h
Spotřeba energie 220 HDR /1000h
Frekvence 100 Hz
TV tunery DVB-T2 HEVC / DVB-C2 / DVB-S2
USB 2 ×
DLNA
Ethernet (LAN)
EKO senzor
CI slot
Časovač vypnutí
Počet HDMI 4 ×
Rozměry (VxŠxH) 89,04 x 145,17 x 27,94 cm
Rozměry bez podstavce 83,22 x 145,17 x 2,57 cm
Hmotnost 29,1 kg
Komunikace Wi-Fi, Miracast, Apple Airplay 2, Bluetooth
Aplikace
Apps Store
Disney Plus
Antik TV
FilmBox
HBO GO
HBO Max
Kuki
Lepší.TV
Magenta TV
Magio Go
Magio TV
Netflix
O2 TV
Apple TV
Prima +
Prime Video
Rakuten TV
Skylink
Skylink Live TV
SkyShowtime
Sledovani.tv
Spotify
TikTok
T-Mobile TV GO
Voyo
YouTube
YouTube Kids
Oktagon TV
ONEPLAY
XBOX Gaming Pass
Další funkce Skylink Fast Scan, Filmmaker mode
Herní funkce
144Hz Game Accelerator