Import (31571) > Fast (27936) > LCD monitor (116) > LS34C652VAUXEN 34 3440x1440 HDMI SAMSUNG
LS34C652VAUXEN 34 3440x1440 HDMI SAMSUNG
Kód: FA45023913
Množství na skladě 1
Aktualizace skladu 12.05.2026 01:55
Dostupnost skladem
EAN 8806094974010
Výrobce Samsung
Katalogové číslo 45023913
Záruční doba 24
Měrná jednotka ks
Váha 0.0081
Doprava
Popis produktu:
Monitor
Samsung S65VC
PN LS34C652VAUXEN
Energetická třída G
Úhlopříčka 34 "/79,7 cm
Prohnutí obrazovky
Zakřivení obrazovky 1000 R
Poměr stran 21:9
Rozlišení 3440x1440
Typ panelu VA
Jas 350 cd/m2
Kontrastní poměr dynamický 10000000:1
Doba odezvy GTG 5 ms
Obnovovací frekvence 100 Hz
Pozorovací úhel svisle 178 °
Pozorovací úhel vodorovně 178 °
Počet barev 1007 Mil.
Reproduktory
HDR
FreeSync
Web kamera
Obraz v obraze (PIP)
Flicker-free
Filtr modrého světla
Náklon monitoru -2 až + 20 °
Rozměr VESA držáku 100 x 100 mm