Import (31571) > Fast (27936) > LS27FG506EUXEN LCD 180Hz 1ms SAMSUNG
LS27FG506EUXEN LCD 180Hz 1ms SAMSUNG
Kód: FA45032949
Množství na skladě 1
Aktualizace skladu 12.05.2026 04:56
Dostupnost skladem
EAN 8806097817949
Výrobce Samsung
Katalogové číslo 45032949
Záruční doba 24
Měrná jednotka ks
Váha 6.1
Doprava
Popis produktu:
LCD herní monitor
SAMSUNG 27" G50F
PN: LS27FG506EUXEN
Úhlopříčka: 68,58" / 27 cm
Rozlišení: 2560 × 1440 px
Formát displeje: 16:9
Typ displeje: IPS
Jas: 300 Nits
Obnovovací frekvence: 180 Hz
Kontrast statický: 1000:1
Odezva: 1 ms
Pozorovací úhel: 178°
Tvar obrazovky: Rovná
Orientace: Horizontální/vertikální
LED podsvícení: LED
Barevná hloubka: 8 bit
Konektory: Display Port, HDMI
Filtr modrého světla, Flicker Free, FreeSync, G-Sync, HDR, Pivot
VESA uchycení: 100 × 100
Otočný stojan
Výstup na sluchátka
Energetická třída: E
Příkon v režimu spánku: 0,3 W
Příkon v pohotovostním režimu: 0,5 W
Obsah balení: Napájecí kabel, HDMI kabel, DP kabel
Rozměry (VxŠxH): 36,18 x 61,4 x 4,57 cm
Hmotnost: 2,9 kg
Barva: Černá
Upozornění:
0/4 rating1/4 rating2/4 rating3/4 rating4/4 rating 0×