Import (32076) > Fast (28371) > AG16-71P-54KA 16 C5 16/512GB W11H ACER
AG16-71P-54KA 16 C5 16/512GB W11H ACER
Kód: FA45032826
Množství na skladě 1
Aktualizace skladu 12.05.2026 04:51
Dostupnost skladem
EAN 4711474730688
Výrobce Acer
Katalogové číslo 45032826
Záruční doba 24
Měrná jednotka ks
Váha 1.76
Doprava
Popis produktu:
Notebook
ACER Aspire Go 16 AG16-71P-54KA
PN: NX.JTGEC.001
Operační systém: Windows 11 Home
Procesor: Intel Core 5 120U
Počet jáder procesoru: 10
Základní frekvence procesoru: 1,4 GHz
Frekvence procesoru boost: 5 GHz
SSD Disk: 512 GB
Operační paměť: 16 GB
Úhlopříčka displeje: 16"
Rozlišení panelu: 1920 x 1200 px
Typ displeje: IPS, Matný
Svítivost displeje: 300 Nits
Obnovovací frekvence: 120 Hz
Typ grafické karty: Integrovaná
Grafická karta: Intel Graphics
Výbava:
Numerická klávesnice
Podsvícená klávesnice
Port pro sluchátka a mikrofon
Reproduktor
Webkamera
Komunikace: Bluetooth, Wi-Fi
Wi-Fi standard: 802.11ax
Bluetooth: 5.1
Počet USB-A: 2x
Počet USB-C: 2x
Rozhraní: HDMI, USB-A, USB-C
Síťový procesor (NPU)
Funkce AI
Kapacita baterie: 53 Wh
Výdrž baterie až: 10 hod
Typ baterie: Li-Ion
Maximální příkon: 65 W