Import (31571) > Fast (27936) > QLED televize (195) > 75MLED820 Titan OS Mini LED TV PHILIPS
75MLED820 Titan OS Mini LED TV PHILIPS
Kód: FA35062192
Množství na skladě 2
Aktualizace skladu 12.05.2026 04:04
Dostupnost skladem
EAN 8718863046821
Výrobce Philips
Katalogové číslo 35062192
Záruční doba 24
Měrná jednotka ks
Váha 32.48
Doprava
Popis produktu:
QLED SMART televize
Philips 75MLED820/12
Operační systém Titan OS
Smart TV
Energetická třída E
Typ obrazovky QLED
Systém repro 2.0
Výkon reproduktorů 40 W
Kvalita obrazu HDR10, HDR10+, HLG
Úhlopříčka v palcích 75"
Úhlopříčka 189 cm
Úhl. v palcích/cm 75"/189 cm
Rozlišení 4K - UHD 3840 × 2160
LED podsvícení Mini LED, QLED
Obnovovací frekvence 60 Hz
TV tunery DVB-T2 HEVC / DVB-C / DVB-S2
Tuner pozemní TV DVB-T2 HEVC
Tuner kabelové TV DVB-C
Satelitní tuner DVB-S2
USB 2 x
Přehrává z USB Video, Hudba, Foto
EKO senzor
Ethernet (LAN)
WiFi Integrovaná
Časovač vypnutí
DLNA
Konektory HDMI, USB, RJ45, 3,5mm Jack