Import (31571) > Fast (27936) > QLED televize (195) > 55QV3F63DG QLED SMART TV VIDAA TOSHIBA
55QV3F63DG QLED SMART TV VIDAA TOSHIBA
Kód: FA35062527
Množství na skladě 10
Aktualizace skladu 12.05.2026 04:27
Dostupnost skladem
EAN 4024862135461
Výrobce TOSHIBA
Katalogové číslo 35062527
Záruční doba 24
Měrná jednotka ks
Váha 21
Doprava
Popis produktu:
QLED televize
Toshiba 55QV3F63DG
QLED VIDAA UHD televizor s úhlopříčkou 139 cm / 55"
Rozlišení UHD (3840x2160)
HDR/Dolby Vision HDR, MEMC
Dolby Atmos, Dolby Vision
Total Picture Quality (TPQ) 2500
Tunery DVB-T2/T/C/S2
Podporuje české vysílání v DVB-T2 HEVC (H.265)
Automatické ladění Skylink FASTSCAN
Dolby Audio
Sound by Onkyo
UHD Upscaler
Operační systém VIDAA
HbbTV ver 2.0.2
Oneplay, Youtube, Netflix, Max, SkyShowtime
Sledování TV, Apple TV, Prime Video, Lepší TV, Web prohlížeč
Zrcadlení obrazovky
DLNA
EPG, Teletext
Bluetooth
Media Player, Nahrávání na USB
5 pásmový ekvalizér
Výstupní výkon 2 x 10 W
Zvukové režimy: Music, Movie, Speech, Classic, Flat, User
Připojení:
3x HDMI 2.0 (eARC, HDMI-CEC)
2x USB (USB 2.0)
Výstup na sluchátka (Jack 3,5")
Digitální výstup SPDIF optický
Ethernet RJ45
Interní Wi-Fi modul (pásma 2,4 i 5 GHz)
CI+ slot
Napájení 220 -240 V,
Rozměry s podstavcem (Š V H): 1233 x 767 x 235 mm
Rozměry bez podstavce (Š V H): 1233 x 712 x 87mm