Import (32076) > Fast (28371) > 55QNED7EB3C QNED AI TV LG
55QNED7EB3C QNED AI TV LG
55QNED7EB3C QNED AI TV LG
Kód: FA35063674
Množství na skladě 5
Aktualizace skladu 14.05.2026 05:22
Dostupnost skladem
EAN 8806096715659
Výrobce LG
Katalogové číslo 35063674
Záruční doba 24
Měrná jednotka ks
Váha 12.6
Doprava
Popis produktu:
QNED SMART televize
LG 55QNED7EB3C
SMART televize
Úhlopříčka v cm: 139 cm
Úhlopříčka v palcích: 55"
Rozlišení: 4K - UHD 3840 × 2160
Typ obrazovky: QNED
Operační systém: WebOS
Modelový rok: 2026
Funkce AI:
Gemini
MS Copilot
Kvalita obrazu:
HDR10
HLG
UHD UPSCALER
Systém repro: 2.0
Výkon reproduktorů: 20 W
Obnovovací frekvence: 60 Hz
Spotřeba energie/1000h HDR: 105 kWh
Spotřeba energie/1000h SDR: 64 kWh
Energetická třída: E
Energetická třída HDR: G
Frekvence: 60 Hz
Konektory:
HDMI
RJ-45
USB
Počet HDMI: 3
Wi-Fi: Integrovaná
USB: 1×
Komunikace:
Apple Airplay 2
Bluetooth
Chromecast
DLNA
Miracast
Wi-Fi
Ethernet (LAN)
Napájení: 230 V