Import (32076) > Fast (28371) > OLED televize (52) > 55OLED770 Titan OS OLED TV PHILIPS
55OLED770 Titan OS OLED TV PHILIPS
Kód: FA35062172
Aktualizace skladu 14.05.2026 03:52
Momentálně nelze objednat
Popis produktu:
OLED SMART televize
Philips 55OLED770/12
Operační systém Titan OS
Smart TV
Energetická třída F
Typ obrazovky OLED
Systém repro 2.0
Výkon reproduktorů 20 W
Kvalita obrazu DOLBY VISION, HDR10, HDR10+, HLG, Lokální stmívání
Úhlopříčka v palcích 55"
Úhlopříčka 139 cm
Úhl. v palcích/cm 55"/139 cm
Rozlišení 4K - UHD 3840 × 2160
LED podsvícení OLED
Obnovovací frekvence 120 Hz
TV tunery DVB-T2 HEVC / DVB-C / DVB-S2
Tuner pozemní TV DVB-T2 HEVC
Tuner kabelové TV DVB-C
Satelitní tuner DVB-S2
USB 2 ×
Přehrává z USB Video, Hudba, Foto
EKO senzor
Ethernet (LAN)
WiFi Integrovaná
Časovač vypnutí
DLNA
Konektory HDMI, USB, RJ45, 3,5mm Jack