Import (31571) > Fast (27936) > LED televize (80) > 50NU8E0B3LA NANO 4K UHD AI TV LG
50NU8E0B3LA NANO 4K UHD AI TV LG
Kód: FA35063694
Množství na skladě 5
Aktualizace skladu 13.05.2026 05:35
Dostupnost skladem
EAN 8806096768013
Výrobce LG
Katalogové číslo 35063694
Záruční doba 24
Měrná jednotka ks
Váha 10.5
Doprava
Popis produktu:
LED SMART televize
LG 50NU8E0B3LA
SMART televize
Úhlopříčka v cm: 126 cm
Úhlopříčka v palcích: 50"
Rozlišení: 4K - UHD 3840 × 2160
Typ obrazovky: LED
Operační systém: WebOS
Modelový rok: 2026
Funkce AI:
Gemini
MS Copilot
Kvalita obrazu:
HDR10
HLG
UHD UPSCALER
Systém repro: 2.0
Výkon reproduktorů: 20 W
Obnovovací frekvence: 60 Hz
Spotřeba energie/1000h HDR: 88 kWh
Spotřeba energie/1000h SDR: 65 kWh
Energetická třída: F
Energetická třída HDR: G
Frekvence: 60 Hz
Konektory:
HDMI
RJ-45
USB
Počet HDMI: 3
Wi-Fi: Integrovaná
USB: 1×
Komunikace:
Apple Airplay 2
Bluetooth
Chromecast
DLNA
Miracast
Wi-Fi
Ethernet (LAN)
Napájení: 230 V