Import (32076) > Fast (28371) > LCD televize (21) > 43PUS8510 Titan OS Direct LED TV PHILIPS
43PUS8510 Titan OS Direct LED TV PHILIPS
Kód: FA35062162
Množství na skladě 3
Aktualizace skladu 12.05.2026 03:58
Dostupnost skladem
EAN 8718863045770
Výrobce Philips
Katalogové číslo 35062162
Záruční doba 24
Měrná jednotka ks
Váha 9.38
Doprava
Popis produktu:
LCD SMART televize
Philips 43PUS8510/12
Operační systém Titan OS
Energetická třída F
Smart TV
Typ obrazovky LCD
Systém repro 2.0
Výkon reproduktorů 20 W
Kvalita obrazu HDR10, HDR10+, HLG
Úhlopříčka v palcích 43"
Úhlopříčka 108 cm
Úhl. v palcích/cm 43"/108 cm
Rozlišení 4K - UHD 3840 × 2160
LED podsvícení Direct LED
Obnovovací frekvence 60 Hz
TV tunery DVB-T2 HEVC / DVB-C / DVB-S2
Tuner pozemní TV DVB-T2 HEVC
Tuner kabelové TV DVB-C
Satelitní tuner DVB-S2
USB 2 ×
Přehrává z USB Video, Hudba, Foto
EKO senzor
Ethernet (LAN)
WiFi Integrovaná
Časovač vypnutí
DLNA
Konektory HDMI, USB, RJ45, 3,5mm Jack