Import (32076) > Fast (28371) > LED televize (82) > 40PFS6050/12 Titan OS TV PHILIPS
40PFS6050/12 Titan OS TV PHILIPS
Kód: FA35063429
Množství na skladě 5
Aktualizace skladu 13.05.2026 05:25
Dostupnost skladem
EAN 8718863051559
Výrobce Philips
Katalogové číslo 35063429
Záruční doba 24
Měrná jednotka ks
Váha 6.76
Doprava
Popis produktu:
LED SMART televize
Philips 40PFS6050/12
Smart TV
Úhlopříčka v cm: 100 cm
Úhlopříčka v palcích: 40"
Rozlišení: Full HD 1920 × 1080
Typ obrazovky: LCD
LED SMART podsvícení: Direct LED SMART
Operační systém: Titan OS
Modelový rok: 2026
Kvalita obrazu:
HDR10
HLG
Systém repro: 2.0
Výkon reproduktorů: 12 W
Obnovovací frekvence: 50 Hz