(10643) > ELEKTRONIKA a IT (1516) > Televizory (11) > 32LQ63006LA LED FULL HD TV LG
32LQ63006LA LED FULL HD TV LG
32LQ63006LA LED FULL HD TV LG
Kód: FA35056400
Aktualizace skladu 12.05.2026 01:07
Momentálně nelze objednat
Popis produktu:
Energetická třída F
Typ displeje LED
Velikost obrazovky 32"
Formát obrazu 16:9
Rozlišení 1920x1080
Smart TV
Typ podsvícení Direct
Velikost obrazovky 80 cm
Druhy příjmu signálu
Pozemní (terestriální) příjem signálu DVB-T2
Satelitní příjem TV signálu DVB-S2
Příjem digitální TV
Kabelový příjem TV signálu DVB-C
HbbTV
Obraz
HDR10 Pro / HLG
HEVC (H.265 kodek) / VP9 / AV1
Obnovovací frekvence panelu 60 / 50 Hz
Vylepšení rozlišení obrazu (Upscaler) Full HD
AI zvuk
Zvuk
Systém reproduktorů 2.0k
SIMPLINK (HDMI CEC)
Hudební výkon 10W
Bluetooth Surround ready
Bezdrátová zvuková synchronizace
eARC / ARC
Smart TV
Internetový prohlížeč
Kompatibilita s aplikací LG ThinQ
Operační systém webOS Smart TV
LG Home Dashboard
Smart share
Apple AirPlay 2
Nahrávání TV vysílání
Bluetooth V5.0
Rychlý přístup do aplikací (Quick access)
Připojení mobilního telefonu
Síť
DLNA (Filmy / Fotografie / Hudba)
WiFi
Miracast
Konektory
2x RF vstup
1x Optický výstup
1x CI Slot
1x USB
1x LAN konektor
2x HDMI 1.4
Rozměry - TV bez stojanu (Š x V x H) 736x437x82,9 mm
Rozměry - TV včetně stojanu (Š x V x H) 736x464x180 mm