Import (32076) > Fast (28371) > QLED televize (194) > 32HF3265E QLED GOOGLE SMART HD TV SHARP
32HF3265E QLED GOOGLE SMART HD TV SHARP
Kód: FA35062736
Množství na skladě 10
Aktualizace skladu 12.05.2026 04:27
Dostupnost skladem
EAN 5905683273503
Výrobce Sharp
Katalogové číslo 35062736
Záruční doba 24
Měrná jednotka ks
Váha 4.575
Doprava
Popis produktu:
QLED televize
Sharp 32HF3265E
Úhlopříčka 32" (81 cm)
Rozlišení 1366 × 768
Typ panelu LED
Digitální tuner DVB-T/T2/C/S/S2 (T2 HEVC H.265)
Podpora HDR10, HGL
Dekoder pro Dolby Digital, Dolby Digital +, Dolby AC-4
Audiosoustava s výkonem 2× 8 W
Vestavěný ekvalizér pro nastavení zvuku
Rychlý přístup k zábavě
Operační systém Google TV
Google Asistent, Chromecast
Netflix, YouTube, Google Play
Oneplay, HBO Max, Disney+, Prima+,Skylink liveTV, Skyshowtime
Magenta TV, SledováníTV, Telly, Apple TV, Prime Video, Kodi, Lepší TV a další
Zabudované rozhraní WiFi
Vestavěné Bluetooth
Volitelné stahování internetových aplikací
Teletext
EPG elektronický programový průvodce na 8 dní
HBB TV červené tlačítko v 2.0.3
Podporované VIDEO formáty: H263, H264, VP8, VP9, MPEG2, MPEG4, AV1
Podporované AUDIO formáty: MP3, AAC, M4A, MPGA, OGG, AC3, WAV
Podporované foto soubory: JPG, JPEG, BMP, PNG, GIF
3× HDMI CEC, ARC
2× USB
CI+ slot
Mini Video/Audio vstup
Optický digitální výstup
LAN konektor (RJ45)
3,5mm sluchátkový výstup
VESA 100 × 100
Spotřeba (třída E) 26 kWh / 1000 h
Rozměry bez podstavce (ŠxV×H): 715 x 423 × 80 mm
Rozměry s podstavcem (ŠxV×H): 715 × 467 × 179 mm
Hmotnost 3,35 kg
Šířka podstavce 633 mm